Sipariş & Danışma Hattı
+90 312 395 4485 -

Hakkımızda


       Firmamız 1988 yılında 100 m2 kapalı alanda fason yedek parça üretimi ile imalata başladı, 1990 yılında Çelik Dübel üretimine Çakmalı ve asansör dübeli imalatı ile başladı. 1995 yılında çakmalı ve asansör (borulu) dübelinin yanısıra Gömlekli Dübel, Asma Tavan Dübeli,Klipsli Dübel, Çekmeli (Tapalı Dübel, S tipi Dübel ) Dübel, Kancalı dübel üretimine de geçmişir. Yerli KİMYASAL DÜBEL i ise bayi olarak pazarlamaktayız. 

       2000 Yılında Firmamız  AK-SAL MAK.LTD.ŞTİ.adı ile Şirketleşmiştir.600 m2 kapalı alanda halen 9 çeşit 55kalem çelik dübel üretmekte olup hedefi olan kaliteli ve yüksek kapasiteli üretim için çalışmalarını sürdürmektedir. 2007 yılında çelik dübellerimizi DÜBELSAN markası ile tescil ederek markalaşma amacımızada ulaşmış olduk.

       Hedefimiz Ankara çapındaki faaliyetimizi önce Türkiye geneli ve nihai olarak ihracatı direkt yapan bir firma oluşturmak. 2008 yılında makina parkımıza ithal ederek ilave ettiğimiz civata dövme makinası (çift vuruş) ve diş açma makinası (tarak ovalama) ile dübel civatalarında başladığımız deneme üretimleri ve personel eğitimleri neticesi 2009 başından itibaren dübel civatalarında kendi üretimimizi yaparak firma dışına olan bağımlılığımız sona erdirilmiştir.

       2012 yılında Şirket Ünvanımızı  tescilli markamız olan Dübelsan Bağlantı Elemanları olarak değiştirerek firma ünvanımızı ve tescillimarkamızı  tek isim altında tescillemiş olduk.

                            SAYGILARIMIZLA;                                                                  01/01/ 2016

 

                                                 DÜBELSAN BAĞLANTI ELEMANLARI LTD.ŞTİ.

 


Sosyal Medya